Kategoriler
TOHUM    Acem Halısı    Acem Lalesi    Acı Bakla Çiçeği    Ada Çayı Çiçeği    Akşam Sefası    Alev Çiçeği    Alisyum    Aslanağzı    Aster Çiçeği    Ateş Çiçeği    Aynı Sefa    Bahar Yıldızı    Bonsai Çiçek    Buz Çiçeği    Cam Güzeli    Çan Çiçeği    Cezayir Menekşesi    Çiçekli Sarmaşık    Çörek Otu    Çuha Çiçeği    Diğer Çiçek Tohumları    Flox Çiçeği    Gardenya Çiçeği    Gayret Çiçeği    Gazanya    Gelincik Çiçeği    Gerbera Çiçeği    Gül Hatmi Çiçeği    Gündüz Sefası    Hazeran    Hobi Çiçek Tohumları    Horoz İbiği    Hüsnü Yusuf    İpek Çiçeği    ItırŞahi    Kadife Çiçeği    Kağıt Çiçeği    Karanfil    KasımPatı ( Krizantem )    Kirli Hanım Çiçeği    Kozmos    Kraliyet Halısı    Küpe Çiçeği    Kuzu Kulağı    Lale    Latin Çiçeği    Lavanta    Lisianthus ( LaleGül )    Melisa Çiçeği    Menekşe    Nergis    Obrizya Çiçeği    Papatya     Passiflora ( Çarkıfelek )    Petunya    Sardunya    Şebboy    Şeker Tabağı    Sukulent ve Kaktüsler    Sümbül    Unutma Beni Çiçeği    Vapur Dumanı    Yaprak Güzeli Çiçeği    Yer Minesi Çiçeği    Yıldız Çiçeği - Dahlia    Yüksük Otu    Zinnia Çiçeği  Tüm Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Fiyat Aralığı

Papatya

Dünyada en yaygın tür olan papatya ailesinin yüzlerce farklı çeşit ve sayısız rengi mevcuttur.

Büyük boylarından çok minik çiçekli olan türleri ile eşsiz bir yelpazede bahçe ve saksıların yıllardır vazgeçilmez bir çiçeğidir.

Papatyaları bir kez yetiştirmeniz ona hayran olmanızı sağlayacaktır. Bahçe veya saksınızda o kadar güzel duracaktır ki tekrar tekrar yetiştirmek için sebep arayacaksınız. Bazı bahçe tutkunları sadece papatya türleri yetiştirmeye kendilerini adamışlar ve başka bitki ekmemektedir.

Papatyanın bazı türleri de ilaç ve kimya sanayide kullanıldığı için endüstriyel olarak tarımı yapılmakta ve çokça ekilmektedir.

Papatyanın bilinen beyaz - sarı formatı bir çiçek logosu için en iyi logo olarak seçilmiş ve çiçekler için genel bir logo tanımı olarak kullanılmaktadır. Yani çiçek denilince akla papatya gelmektedir.

Papatya üreticilerine ait tohum paketlerimiz aşağıdaki şekildedir.

.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 12 Ürün
Yeni Ürün
Sarı Papatya Tohumu
Yeni Ürün
Bodrum Papatyası Çiçeği Tohumu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.