Kategoriler
TOHUM    Acem Halısı    Acem Lalesi    Acı Bakla Çiçeği    Ada Çayı Çiçeği    Akşam Sefası    Alev Çiçeği    Alisyum    Aslanağzı    Aster Çiçeği    Ateş Çiçeği    Aynı Sefa    Bahar Yıldızı    Bonsai Çiçek    Buz Çiçeği    Cam Güzeli    Çan Çiçeği    Cezayir Menekşesi    Çiçekli Sarmaşık    Çörek Otu    Çuha Çiçeği    Diğer Çiçek Tohumları    Flox Çiçeği    Gardenya Çiçeği    Gayret Çiçeği    Gazanya    Gelincik Çiçeği    Gerbera Çiçeği    Gül Hatmi Çiçeği    Gündüz Sefası    Hazeran    Hobi Çiçek Tohumları    Horoz İbiği    Hüsnü Yusuf    İpek Çiçeği    ItırŞahi    Kadife Çiçeği    Kağıt Çiçeği    Karanfil    KasımPatı ( Krizantem )    Kirli Hanım Çiçeği    Kozmos    Kraliyet Halısı    Küpe Çiçeği    Kuzu Kulağı    Lale    Latin Çiçeği     Lavanta    Lisianthus ( LaleGül )    Melisa Çiçeği    Menekşe    Nergis    Obrizya Çiçeği    Papatya    Passiflora ( Çarkıfelek )    Petunya    Sardunya    Şebboy    Şeker Tabağı    Sukulent ve Kaktüsler    Sümbül    Unutma Beni Çiçeği    Vapur Dumanı    Yaprak Güzeli Çiçeği    Yer Minesi Çiçeği    Yıldız Çiçeği - Dahlia    Yüksük Otu    Zinnia Çiçeği  Tüm Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Fiyat Aralığı

Latin Çiçeği

Anavatanı Güney Amerika Kolombiya - Bolivya bölgesidir.

Bu alanlarda orman içinde ağaç gölgelerinde sıklıkla yer alan bir bitkidir. Yabani olan türü bilinen sarı-kırmızı renklerdedir. Daha sonra botanikçiler bu türün farklı renk ve türlerini de ortaya çıkarmışlardır.

Günümüzde bahçelerin en çok kullanılan bitkileri arasındadır. Saksı uygulamalarında geniş saksılarda sarkan bir bitki olarak çok güzel durmaktadır.

Çok hızlı büyüyen bir bitkidir. Ekildikten sonra hızla yayılacak ve sarmallar oluşturacaktır. Çiçeklenmesi de hemen arkasında başlayarak tüm yaz ayları boyunca devam edecektir.

Bakımı kolay bir kez ekildikten sonra bir daha uğraşmanız gerekmeyen hastalığı ve bozulması en az olan bir bitkidir.

Tam güneşte fakir, nemli topraklar için kolay yıllık bitkiler olarak yaygın olarak yetiştirilir. Büyük tohumların tek tek kullanılması çok kolaydır.

Saksılar için tek bir bitki ekmeniz yeterli olacaktır.

Latin çiçeği üreticilerine ait tohum paketlerimiz aşağıdaki şekildedir.

.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 2 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.