0 232 332 25 28
  0 501 233 13 75
Kategoriler
TOHUM
Para Birimi Seçimi

BAHÇE & TOHUM

Bahçe kültürü ve Tohum üzerine çalışma yapan ve bu tür ürünlerin ticaretini yapan bir sitedir. Sitemiz hobi bahçeciliği üzerine daha çok önem vererek bu yönde ürünlerin satışını yapmaktadır. Tüm ürünler bizzat tarafımızdan denenmiş ve onay verilmiş ürünlerdir.

Uzun süredir çiçek tohumları ve bahçe ürünleri üzerine yaptığımız satışların internet üzerinde de devam etmesi amacı ile 2021 yılında bu site faaliyete başlamıştır.

Sitemizde satılan tüm ürünler hem bizim, hem de üretici firmaların garantisi altındadır.

Bahçeniz ve bakımını yaptığınız bitkileriniz sizin için ne kadar önemli olduğunu bizzat biliyoruz. Biz kendi hobimiz olan bir mesleği icra ediyoruz ve sizin tutkularınızın aynısına sahibiz. Onun için aldığınız ürünün en iyisi olması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Buradan alacağınız her ürün ve tohum bizim için önemlidir. Çünkü bakacağınız bitkiye göstereceğiniz emeğin ve zamanın farkındayız. Başarısız bir etkinlik bizim içinde hayal kırıklığı olmasın diye en iyi ürünler sitemizde satış da olacak ve her zaman ürünün arkasında olacağız.

Bahçe&Tohum sitesi her zaman tam müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir site olmaya devam edecektir.

Buradan verdiğimiz sözün sizin de alışveriş ettiğinizde tanıklık etmenizi sağlayacağız. 

Lütfen her türlü sorunuz için iletişim bilgilerimizi kullanın ve bize sormak istediklerinizi iletin. Her sorunuza mutlaka cevap yazılacaktır.

mail adresimiz : info@bahcetohum.com .


Bahçe&Tohum

.

Sitemiz ETBIS e kayıtlıdır.

Mesajınız
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.